Kursy i Szkolenia Internetowe

KURSY I SZKOLENIA JĘZYKOWE


      ZAWIERA 74 LEKCJE

THE WIZARD OF WORDS — SYSTEMY PAMIĘCIOWE NAUKI JĘZYKÓW OBCYCH (TRENING PODSTAWOWY)


Szkolenie dedykowane jest każdej osobie uczącej się języków obcych, niezależnie od jej obecnego poziomu, która chciałaby nauczyć się, jak błyskawicznie przyswajać słownictwo dowolnego j. obcego w oparciu o systemy pamięciowe.

* Płatność uiszczana jest poprzez portal PayPal. Po dokonaniu zapłaty zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę rejestracyjną.

      ZAWIERA 20 LEKCJI

The Grammar Mastery - Systemy pamięciowe nauki gramatyki


Szkolenie przeznaczone jest dla każdej osoby uczącej się języków obcych, która w sposób bezbolesny przyswoić gramatykę na każdym poziomie zaawansowania bez spędzania na tym dużej ilości czasu.

* Płatność uiszczana jest poprzez portal PayPal. Po dokonaniu zapłaty         zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę rejestracyjną.

      ZAWIERA 22 LEKCJE

The Language Bubble — Jak otoczyć się językiem obcym i w pełni zautomatyzować jego naukę


Szkolenie przeznaczone jest dla osób uczących się języków obcych, które chciałyby uzyskać efekt całkowitego otoczenia się językiem bez wyjazdu za granicę oraz zautomatyzować swoją naukę.

* Płatność uiszczana jest poprzez portal PayPal. Po dokonaniu zapłaty zostaniesz automatycznie przeniesiony na stronę rejestracyjną.