KURSY I SZKOLENIA JĘZYKOWE


NAZWA KURSU

CENA

VOCABULARY LABS - Naucz się dowolnego języka od A do Z

680 zł

THE WIZARD OF WORDSSystemy pamięciowe nauki języków obcych ***

300 zł

GRAMMAR MASTERY  — Systemy pamięciowe nauki gramatyki ***

120 zł

THE LANGUAGE BUBBLE  — Jak otoczyć się językiem i w pełni zautomatyzować jego naukę ***

100 zł

 *** Kursy "The Wizard of Words", "Grammar Mastery" oraz "The Language Bubble" są zawarte w kursie Vocabulary Labs i nie trzeba ich kupować osobno, chyba że potrzebujesz skupić się tylko na określonej kompetencji językowej.


KURSY I SZKOLENIA PAMIĘCIOWE


NAZWA KURSU

CENA

KUŹNIA EKSPERTÓW  (aka EXPERTS INCUBATOR) - Jak samodzielnie opanować wiedzę z dowolnej dziedziny od zera do poziomu eksperckiego.

950 zł

MEMO-MÓWCA - Jak bezproblemowo wygłaszać (długie) przemówienia i prezentacje z pamięci przy pomocy mnemotechnik ***

130 zł

*** Dostęp do Memo-Mówcy jest darmowy przy zakupie kursu Experts Incubator.


INNE KURSY ORAZ PRODUKTY


NAZWA KURSU

CENA

THE UNIVERSITY OF MEMORY — Dostęp do gotowych fiszek zawierających wszystkie informacje z artykułów, filmików z kanału YT oraz forum dla użytkowników + inne benefity.

40 zł / miesiąc

O JEDEN WŁOS ZA DALEKO — W tym obszernym kursie  dowiesz się, jak zapobiegać, zatrzymywać oraz odwracać łysienie androgenowe u kobiet i mężczyzn.

72o zł


Krótki FAQ (pytania i odpowiedzi)


CZY MUSZĘ PŁACIĆ PRZY POMOCY KARTY PŁATNICZEJ LUB PayPal/Stripe?

Nie! Płatności kartami płatniczymi oraz systemami PayPal/Stripe są płatnościami domyślnymi ze względu na wygodę. Po płatności jesteś od razu przekierowany na stronę rejestracyjną, gdzie tworzysz konto i możesz od razu korzystać z kursu. Jeśli wolisz natomiast uiścić płatność zwykłym przelewem, to dane firmy znajdziesz w zakładce KONTAKT. Po dokonaniu przelewu proszę o podesłanie potwierdzenia i zazwyczaj w przeciągu paru godzin prześlę dane dostępu do Twojego konta. 

 

JAK UZYSKAM DOSTĘP DO KURSU PO UISZCZENIU PŁATNOŚCI?

Po uiszczeniu płatności użytkownik jest od razu przekierowany na stronę rejestracyjną, gdzie może utworzyć konto i od razu rozpocząć korzystanie z kursu.

CZY PRZY ZAKUPIE 2 lub WIĘCEJ KURSÓW OFEROWANA JEST ZNIŻKA?

Jak najbardziej. Zniżki tyczą się tzw. kursów flagowych, czyli Experts Incubator, Vocabulary Labs O Jeden Włos Za Daleko.

 • Przy zakupie dowolnych 2 kursów dostępna jest całościowa zniżka 10% 
 • Przy zakupie drugiego lub trzeciego kursu dostępna jest zniżka 10% na wybrany drugi kurs
 • Przy zakupie 3 kursów jednocześnie dostępna jest całościowa zniżka 15%

Proszę wtedy dokonać przelewu z odpowiednim upustem na dane znajdujące się w zakładce KONTAKT i podesłać potwierdzenie, abym mógł manualnie utworzyć konta. Mogę również na życzenie podesłać link do płatności zniżkowych.

CZY MOGĘ DOSTAĆ FV?

Oczywiście! Niezależnie od tego, czy płacisz przelewem, czy też przez PayPal, wystarczy przesłać mi dane Twojej firmy po uiszczeniu opłaty i na pewno wystawię FV. Na życzenie wystawiam je również w językach obcych (angielski, niemiecki, francuski i wiele innych)

 

CZY MOŻNA KUPIĆ KOMUŚ KURS NA PREZENT?

Pewnie! Kursy edukacyjne są jeden poziom pożądania powyżej skarpetek i aż dwa powyżej worka kartofli! A tak na serio, jak najbardziej można. Proszę wtedy kontakt celem ustalenia, dla kogo ma być kurs, czy z dedykacją, itd. 🙂 

 

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY TYMI KURSAMI?


 • Vocabulary Labs = nauka dowolnego języka od A do Z z materiałami.
 • Experts Incubator = opanowanie pozostałych dziedzin.
 • Grammar Mastery = wycinek kursu Vocabulary Labs o nauce gramatyki
 • Language Bubble = wycinek kursu Vocabulary Labs o otaczaniu się językiem
 • The Wizard of Words = wycinek kursu Vocabulary Labs, omawiający podstawy skutecznej nauki języki

Pokrycie materiału między Vocabulary Labs a Experts Incubator (Kuźnia Ekspertów) wynosi około 5% i dotyczy w głównej mierze instrukcji obsługi ANKI. Są to zupełnie odmienne kursy z innymi metodami, choć podobnym ogólnym podejściem. Także ciężko zastosować VL do nauki innych dziedzin, jak i zastosowanie EI do nauki języków nie będzie w żaden sposób szokująco skuteczne.


KRÓTKI OPIS KURSÓW


Naucz się Dowolnego Języka od A do Z

Kurs dedykowany jest każdej osobie, niezależnie od jej obecnego poziomu, która pragnie wiedzieć,  jak nauczyć się dowolnego języka obcego od A do Z. Zawiera on wszystkie materiały z kursów The Grammar Mastery, The Wizard of Words (poziom podstawowy i zaawansowany), The Language Bubble oraz dziesiątki dodatkowych jednostek lekcyjnych, W kursie znajdziesz ponad 180 jednostek lekcyjnych.

  ** Comiesięczne płatności ratalne przez okres 3 miesięcy przy pomocy PayPal


Experts Incubators Logo

Opanuj Sztukę Prawdziwego Uczenia się i Zostań Ekspertem w Dowolnej Dziedzinie

Experts Incubator obejmuje kompleksowy system przyswajania wiedzy, który można zastosować w dowolnej dziedzinie wiedzy. Dzięki niemu dowiesz się jak:

 • stworzyć plan nauki dla dowolnej dyscypliny wiedzy,
 • zapamiętać, zrozumieć i zastosować dowolny materiał,
 • zaplanować sesję nauki w zależności od celu,
 • znaleźć właściwe materiały do nauki,
 • tworzyć własne pętle informacji zwrotnej,
 • zarządzać i katalogować swoją wiedzę,
 • zautomatyzować swoje umiejętności, aby móc z nich korzystać, kiedy tylko tego potrzebujesz,
 • przygotować się i zdać dowolny egzamin i certyfikat i wiele więcej.

Kurs został przetestowany przez programistów, lekarzy, dietetyków, prawników, menedżerów, inżynierów i wielu innych z olbrzymi sukcesami. Zawiera on również kurs Memo-Mówca.


THE WIZARD OF WORDS

Systemy Pamięciowe Nauki Języków Obcych (Trening Podstawowy)

Szkolenie dedykowane jest każdej osobie uczącej się języków obcych, niezależnie od jej obecnego poziomu, która chciałaby nauczyć się, jak błyskawicznie przyswajać słownictwo dowolnego j. obcego w oparciu o systemy pamięciowe. Kurs zawiera ponad 80 lekcji.


GRAMMAR MASTERY

Systemy Pamięciowe Nauki Gramatyki

Szkolenie przeznaczone jest dla każdej osoby uczącej się języków obcych, która w sposób bezbolesny przyswoić gramatykę na każdym poziomie zaawansowania bez spędzania na tym dużej ilości czasu. Kurs zawiera ponad 30 lekcji.


THE LANGUAGE BUBBLE

Jak Otoczyć Się Językiem Obcym i w pełni Zautomatyzować Jego Naukę

Szkolenie przeznaczone jest dla osób uczących się języków obcych, które chciałyby uzyskać efekt całkowitego otoczenia się językiem bez wyjazdu za granicę oraz zautomatyzować swoją naukę. Zawiera 21 lekcji.


MEMO-MÓWCA

Jak  wygłaszać (długie) przemówienia i prezentacje z pamięci przy pomocy mnemotechnik

Szkolenie to przeznaczone jest dla wszystkich, którzy pragną wygłaszać prezentacje i wykłady z niezachwianą pewnością siebie, polegając tylko i wyłącznie na swojej pamięci. Dostęp do Memo-Mówcy jest darmowy przy zakupie kursu Experts Incubator.

>