Kursy i Szkolenia Stacjonarne

Szkolenia i seminaria językowe

Organizuję szereg, cieszących się wielką popularnością seminariów oraz kursów językowych. Każde poświęcone jest specyficznym problemom, z którymi najczęściej borykają się osoby uczące się języków.

Szkolenie dedykowane jest każdej osobie uczącej się języków obcych, niezależnie od jej obecnego poziomu, która chciałaby nauczyć się, jak błyskawicznie przyswajać słownictwo dowolnego j. obcego w oparciu o systemy pamięciowe.

Szkolenie polecane osobom, które pragną dowiedzieć się, jak samodzielnie zaktywizować język obcy w domu bez pomocy nauczycieli i prywatnych lekcji oraz jak zwiększyć swój zasób słownictwa przy pomocy różnych metod i technik

Szkolenie przeznaczone jest dla osób uczących się języków obcych, które chciałyby uzyskać efekt całkowitego otoczenia się językiem bez wyjazdu za granicę oraz zautomatyzować swoją naukę.

Szkolenie przeznaczone jest dla każdej osoby uczącej się języków obcych, która w sposób bezbolesny przyswoić gramatykę na każdym poziomie zaawansowania bez spędzania na tym dużej ilości czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją szkolenia w Twojej firmie lub miejscowości, proszę o kontakt mejlowy bartosz@universeofmemory.com lub telefoniczny.

Na życzenie, wszystkie szkolenia mogą być organizowane w wybranych językach obcych.

Szkolenia i seminaria pamięciowe

Oferuję szeroki wachlarz kursów, mających na celu drastyczną poprawę Twojej pamięci. Niezależnie od tego, czy jesteś już aktywny zawodowo, czy też studiujesz, z pewnością znajdziesz tu coś dla siebie.

Szkolenie to przeznaczone jest dla wszystkich profesjonalistów, którzy pragną wygłaszać prezentacje i wykłady z niezachwianą pewnością siebie, polegając tylko i wyłącznie na swojej pamięci.

  • Experts Incubator — jak (błyskawicznie) opanować wiedzę ekspercką w dowolnej dziedzinie

Celem tego szkolenia jest stworzenie z Ciebie eksperta z dowolnie wybranej przez Ciebie dziedzinie. Przeprowadzi Cię ono krok po kroku poprzez każdy aspekt tworzenia wiedzy specjalistycznej — zaczynając od mapowania najważniejszych konceptów w dowolnej dziedzinie (np. medycyna, informatyka) i kończąc na systemach pamięciowych, które umożliwią Ci błyskawiczne przyswajanie wiedzy.

Zajęcia indywidualne oraz grupowe

Jeśli potrzebujesz szczególnego wsparcia w nauce lub nie lubisz większych grup ludzi, zdecydowanie znajdziesz tu coś dla siebie!

Nauczam języka angielskiego, niemieckiego i szwedzkiego na każdym poziomi zaawansowania. Na życzenie uczę również języka czeskiego, rosyjskiego, hiszpańskiego i esperanto do poziomu C1. 

W razie pytań zapraszam do kontaktu.

>