Opinie nt. zajęć oraz konsultacji

Ludzie mówią i dobrze mowią

Oto niektóre z opinii uczestników moich kursów oraz szkoleń:

Polecam również przeczytanie parędziesięciu opinii o moich metodach na angielskiej stronie mojego kursu Vocabulary Labs oraz polskiej stronie Vocabulary Labs.

Bartek jest osobą bardzo pomysłową, każda jego lekcja jest bardzo dobrze przemyślana i świetnie zorganizowana czasowo. Znajduje to swoje odbicie w tempie nauki - nigdy w życiu nie myślałem, że można uczyć się tak szybko!

lek. med. Mateusz Chwołka

Osiągnięcia:  Poziom języka: niemiecki od zera do B2 w 5 miesięcy, poziom potwierdzony certyfikatem Goethe-Zertifikat B2 (krótki wywiad z Mateuszem i jego historię można znaleźć tutaj (artykuł po angielsku)).

Cała opinia

Bartek sam opracowuje metody szybkiego uczenia sie i zapamietywania i dzieli sie nimi z podopiecznymi. Nawet dla najtrudniejszego zwrotu potrafi znalezc skojarzenie, dzieki ktoremu na pewno uda sie go zatrzymac na dlugo w pamieci. W ten sposob proces zapamietywania znacznie przyspiesza (...)

Justyna Jóźwiak

Osiągnięcia:  opanowanie szwedzkiego od poziomu A2 do poziomu B2.

Cała opinia

Bartka poleciły mi moje koleżanki z grupy studenckiej, również uczyły się szwedzkiego. Usłyszałam od nich że szybko nauczę się mówić. Jednak nie spodziewałam się że aż tak szybkiego tempa nauki. Na pierwsze zajęcia przyszłam z założeniem że szwedzkiego chcę się nauczyć w kilka lat ale jak się okazało można osiągnąć płynność po 8-9 miesiącach nauki od zera.

lek. med. Joanna Połubok

Osiągnięcia:  Poziom języka: szwedzki od zera do B2 w 8-9 miesięcy, po 16 miesiącach nauki B2/C1.

Cała opinia

Wykupiłem kilka godzin przez Skype, podczas których Bartek wytłumaczył mi co i jak. Od razu wystartowałem z nauką niemieckiego. Z poziomu A2 przeskoczyłem na B2 w 4 miesiące.

Adrian P.

Osiągnięcia:  Poziom języka: niemiecki od A2 do B2 w 4 miesiące.

Cała opinia

Bartek ma swój autorski system nauczania. Wprowadza nowatorskie rozwiązania, które pozwalają usystematyzować wiedzę i w aktywny sposób przyswajać nowe słownictwo jak również używać je w codziennych rozmowach z obcokrajowcami.

Marcelina Morelowska

Osiągnięcia:  przejście z poziomu A2 na B2/C1 w 12 miesięcy (j.angielski)

Cała opinia

Bartku, całkowicie zmieniłeś mnie jako człowieka, zmieniłeś moje podejście do nauki i "stety" zaraziłeś mnie pasją do języków!

Jan Kowal

Osiągnięcia:  opanowanie j.angielskiego i niemieckiego na poziomie C1 oraz rozpoczęcie nauki j.francuskiego.

Cała opinia

Postęp był natychmiastowy i dzięki pracy z Bartkiem świetnie poradziłam sobie zarówno na SAS 0 (Svenska som andraspråk), jak również na SAS 1. Dzięki niemu dowiedziałam się , co znaczy "skuteczna nauka’’.

Dorota Wiśniewska

Osiągnięcia:  Język szwedzki: poziom początkowy A2, po 12 miesiącach nauki B2/C1

Cała opinia

W ciągu roku nauki z poziomu wyżej opisanego udało mi się dotrzeć do poziomu B1. Nadmieniam, że spotykaliśmy się, najpierw live potem przez Skype, jedynie godzinę tygodniowo..

Paweł Koziołek

Osiągnięcia:  Język niemiecki od zera do B1 w 12 miesięcy.

Cała opinia

Sama jestem nauczycielem i lekcje z Bartkiem zmieniły o 180 stopni moje nastawienie do tej pracy!

Katarzyna Stamenkov

Cała opinia

W samych zajęciach zaskakująca była dla mnie forma, lekcje są urozmaicane, co jakiś czas wprowadzane są nowe techniki, które ułatwiają mi dalszą naukę. Dostaję też szereg narzędzi, które sprawiają, że nie sposób się nie uczyć, bo za ich sprawą dzieję się to samoistnie, jakby naturalnie.

Natalia M.

Osiągnięcia:  wyjście po wielu latach z poziomu B2 (j.angielski)

Cała opinia

At the end of the third week,  I found an online placement test offered by some Finnish language school in Moscow. The result was that they suggested I join their second semester group (which means I’d achieved in 3 weeks what they were studying for 4 months at the same price which I paid for your course).

Katrina Y.

Osiągnięcia:  Fiński od zera do poziomu A2 w niecałe 6 tygodni.

Cała opinia

All in all, Bartek has had a tremendous impact on my approach as a language learner, and I'd recommend him wholeheartedly to anyone who is serious about taking their languages to the next level


Ricardo Ribeiro

Rodzaj zajęć:  10 h konsultacji dotyczących systemów pamięciowych

Cała opinia

Bardzo podobało mi się to że dużo mówię, że mogę dużo mówić. Dodatkowo otrzymywałam OGROMNĄ ilość wskazówek dotyczących efektywnej i szybkiej nauki języka. Jest to dosyć niepopularne zjawisko wśród lektorów językowych.

Dominika Stawiecka

Osiągnięcia:  opanowanie j. szwedzkiego na poziomie B2 (od zera) i dostanie związanej  z nim pracy.

Cała opinia

Jeśli ktoś chce przyswoić nowy język w pół roku (i ma silną motywację) to na pewno jest w stanie tego dokonać - dla Bartka nie ma rzeczy niemożliwych. Dostępnych materiałów i sposobów aktywnej nauki jest tak wiele, że każdy znajdzie te odpowiednie dla siebie, a gdy połączyć je wszystkie razem - sukces gwarantowany.

Magda Dz.

Osiągnięcia:  opanowanie j. szwedzkiego na poziomie B1/B2 i dostanie związanej  z nim pracy.

Cała opinia

Bartosz made an ultimate pack of methods you need to acquire a new language. He covered every angle of learning process: common mistakes which most learners do, techniques for remembering new words and speaking without anxiety,

Алексей Д.

Cała opinia

Nigdy do tej pory ( a uczęszczałem wielokrotnie na różnego typu korepetycje) nie spotkałem się z tak kompleksowym podejściem do tematu, oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej otrzymuję wiele technik zapamiętywania co nieprawdopodobnie zwiększyło szybkość nauki i biegłe posługiwanie się językiem.

mgr. inż. Tomasz Bigus

Osiągnięcia:  opanowanie j. angielskiego na poziomie B1/B2.

Cała opinia

Mój poziom języka w tym momencie pozwala mi na swobodną komunikację w języku niemieckim, którą osiągnęłam dzięki kilku miesiącom wspólnej pracy.

Małgorzata Kalinowska

Osiągnięcia:  opanowanie j. niemieckiego na poziomie B2 i dostanie związanej  z nim pracy w Niemczech.

Cała opinia

Starting from scratch and after a 6-week period I could perfectly read and understand Readers Books on A2 level (understanding almost 90-95%) of the content). I acquired more than 700 new words (with context phrases). I am aware I could have done it better but taking into account that I spent only 15 min daily on learning I find the result impressive.

Anna Makowicz

Osiągnięcia:  opanowanie j. włoskiego od zera do poziomu A2 w 6 tyg przy. Zdanie certyfikatu na poziomie B2 po kolejnych 8 miesiącach.

Cała opinia

Bartek is a role model and an example of how you don't need purse-draining courses,  or years spent abroad to master a language. Sorry,  I know this has been not only my excuse for years...Bartek has a cheaper and equally efficient way of doing it and his very own techniques and tips about how to learn fast.

Magda B.

Osiągnięcia:  opanowanie j. niemieckiego na poziomie B1/B2 od zera.

Cała opinia

Bartek tłumaczy bardzo zrozumiale, reguły i słowa szybko zapadają w pamięć. Przez swoje zaangażowanie i entuzjazm od samego początku zachęca i motywuje do nauki 🙂

Ida Krech

Osiągnięcia:  opanowanie j. szwedzkiego od zera do poziomu C1 w 18 miesięcy.

Cała opinia

>