The Language Bubble – jak otoczyć się językiem obcym i zautomatyzować jego naukę

W typowym modelu nauki języka obcego, liczba godzin, którą większość osób spędza na nauce nie zwala z nóg. Jest to najczęściej kilka godzin tygodniowo, wliczając w to zajęcia. Jest to jeden z powodów, dla którego większość osób potrzebuje co najmniej paru lat, aby opanować język w stopniu komunikatywnym (~ B1/B2).

Nic dziwnego, że wiele osób pada ofiarą nieszczęsnego myślenia, że wyjazd za granicę rozwiąże wszystkie problemy.
Czemu nieszczęsnego?

Ponieważ całkowite otoczenie się językiem jest tylko i wyłącznie kwestią świadomego budowania mikro-środowiska językowego! Brzmi to szokująco, ale mieszkając w Polsce możesz otoczyć się językiem skuteczniej niż za granicą.

Pomyśl, jak wygląda przeciętny dzień osoby dorosłej:

Dom ->  dojazd -> biuro -> dojazd -> (miejsce na dodatkowe czynności lub obowiązki) -> dom. Czy będzie on wyglądał inaczej za granicą? 

Raczej marne szanse. Sam wiesz, że istnieją rzesze osób, które po wielu latach pobytu za granicą wciąż nie potrafią odbyć dłuższej rozmowy  w wybranym przez siebie języku. 

Jeśli chcesz, aby język obcy towarzyszył Ci na co dzień i niepostrzeżenie wkradał się do myśli, musisz strategicznie zbudować, cegiełka po cegiełce, środowisko, które szczelnie otoczy Cię wybranym przez Ciebie językiem.

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie przeznaczone jest dla osób uczących się języków obcych, które chciałyby uzyskać efekt całkowitego otoczenia się językiem bez wyjazdu za granicę oraz zautomatyzować swoją naukę.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Na 3-godzinnym szkoleniu dowiesz się:

 • na czym polega nauka pasywna i  na jakim etapie nauki jest ona najskuteczniejsza.
 •  jak łączyć naukę aktywną oraz pasywną, aby maksymalizować tempo przyswajania słownictwa, aby uzyskać efekt "nawet nie wiedziałem, że pamiętam to słowo!".
 • jak automatyzować wybór spersonalizowanych materiałów do nauki przy pomocy różnych narzędzi - wszystko czego potrzebujesz do nauki będzie przychodziło Ci na skrzynkę pocztową, jak na autopilocie - muzyka, filmy, artykuły z dowolnie wybranej przez Ciebie dziedziny, itd.
 • jak otaczać się językiem w świecie "fizycznym" - nauka pasywna wcale nie musi się kończyć w momencie wstania od komputera!
 • jak otaczać się językiem  w świecie wirtualnym. TAK! Godziny spędzane przed komputerem mogą być produktywne!
 • jak integrować naukę języka z życiem prywatnym oraz zawodowym
 • jak wykorzystywać tzw. czas martwy (np. stanie w kolejce lub dojazdy) na naukę języków.
 • jak budować świadomość językową, aby zauważać języki wokół siebie. 
 • tricki psychologiczne, abyś sam z chęcią regularnie zaczął czytać / słuchać. 
 • jak znajdować dobrą muzykę w wybranym przez siebie języku (choćby to był azerbejdżański!)

Szkolenie objęte jest CHODZĄCĄ GWARANCJĄ

Bez cienia wątpliwości jednym z największych przejawów zaufania jest wręczenie pieniędzy, na które tak ciężko pracowałeś obcej osobie. 

 • Czy rzeczywiście nauczę się tego, co obiecują?  
 • Czy ta inwestycja się zwróci?

To zaledwie parę z pytań, które zadaje sobie każdy z nas przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji. Rozumiem to doskonale. Nikt nie chce czuć się jak skończony jeleń - wydać pieniądze i nie uzyskać praktycznie nic w zamian.

Sam rynek szkoleń nie pomaga w tych rozterkach i nie pomaga łagodzić uczucia strachu. Liczba firm, które udzielają jakiejkolwiek gwarancji na swoje szkolenia oscyluje w okolicy 0%.

Jednocześnie jestem absolutnie pewien, że materiały oraz metody, które opracowałem na przestrzeni ponad 10 lat zrewolucjonizują Twoją naukę.


Z tego powodu szkolenie to objęte jest bardzo prostą GWARANCJĄ, którą nazywam CHODZĄCĄ GWARANCJĄ.

Zasada działania jest bardzo prosta.

Zarejestruj się na wybrane przez Ciebie szkolenie oraz przyjdź z uśmiechem gotowy chłonąć wiedzę. Jeśli w trakcie szkolenia zauważysz, że uśmiech zaczyna powoli mętnieć i ustępuje miejsca rozczarowaniu to po prostu weź swoje rzeczy i wyjdź najpóźniej do połowy szkolenia. Żadnych pytań, żadnych pretensji. Po przyjściu do domu wyślij mi mejla z prośbą o zwrot pieniędzy i tyle. Zostanie Ci zwrócona cała kwota szkolenia - koszty kateringu, co zazwyczaj waha się w okolicach 20 zł.

Innymi słowy:

 1. przyjdź na szkolenie
 2. jeśli poczujesz się rozczarowany wyjdź najpóźniej do połowy szkolenia
 3. wyślij mejla z prośbą o zwrot pieniędzy
 4. pieniądze zostaną zwrócone minus koszty kateringu

Tylko tyle i aż tyle.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Czy szkolenie nadaje się dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę z nauką języka?

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Warto "tworzyć" czas potrzebny na naukę, a nie go znajdować. Nie ma co czekać, aż nadarzy się idealny moment, żeby na dobre rozpocząć naukę języka.

Szkolenie to dostarczy Ci komplet rozwiązań, które sprawią, że dowolny język obcy stanie są Twoim nieodłącznym towarzyszem. Wdrożenie proponowanych przeze mnie rozwiązań jest pracą, którą wykonasz raz, a z której efekty możesz czerpać latami, co może równać się setkom, albo tysiącom godzin nauki, na której nie będziesz musiał się skupiać.

Matematyka jest prosta - jeśli dzięki wiedzy nabytej podczas szkolenia wygospodarujesz "zaledwie" 1 h nauki dziennie, da Ci to 30 h nauki miesięcznie, lub 365 h w przeciągu roku. I to zaledwie prosty przykład. Wielu osobom bez większych problemów udaje się zwiększyć ten czas do 3-4 h dziennie!

Mówimy potencjalnie o tysiącach godzin, których nie będziesz musiał spędzić świadomie ucząc się języka. Tysiące godzin, które możesz przeznaczyć na swoje zainteresowania, przyjemności lub ,,, dalszą naukę językow? 

Bartosz Czekała
>