Więcej wiedzy w Twoim zasięgu

Zostań Patronem działalności The Universe of Memory w zamian za różne bonusy!

O MNIE


Cześć! Nazywam się Bartek Czekała i jestem autorem stron universeofmemory.pl oraz universeofmemory.com. Angielska strona The Universe of Memory powstała w roku 2015, a jej polska wersja 2 lata później. Od czerwca 2021 prowadzę również swój kanał na YouTube o nazwie Bartosz Czekała (oryginalna nazwa, wiem!). Omawiane przeze mnie tematy krążą wokół nauki o pamięci, języków obcych, produktywności oraz szeroko pojętych zagadnień dietetyczno-medycznych.


Celem mojej działalności jest edukacja. Chcę pokazać, jak przepiękne może być zdobywanie wiedzy. Mimo że zajmuję się tą tematyką już 15+ lat, wciąż wywołuje we mnie taką samą dziką ekscytację, jak pierwszego dnia. Nie tylko w naszym kraju, ale i na świecie pokutuje przekonanie, że nauka to kara albo w najlepszym razie przykry obowiązek, który stoi na drodze do bardziej przyjemnych czynności. 

Uważam, że nauka to magia, a sam proces zdobywania wiedzy jest niczym nauka zaklęć. Wystarczy skrupulatnie przyswoić wiedzę z danego skryptu, aby zacząć zmieniać całą rzeczywistość wokół siebie. Wybór jest ogromny i zależy od Ciebie. Jedyne, co chcę Ci pokazać, to fakt, że nauka jest równie piękna, jak i użyteczna. Jeśli zachęcę do zdobywania wiedzy choćby garstkę osób, będę czuł, że moja praca ma sens.

Chcę, abyśmy wszyscy budzili się każdego dnia ciut lepsi i mądrzejsi, niż byliśmy dnia poprzedniego. Postęp i samorozwój nie musi być szaleńczą gonitwą. Dni są długie, lecz lata krótkie. Najważniejsze jest, aby postęp był regularny. Jednego dnia wywalczysz centymetry, innym razem dokonasz metrowego skoku. Tak długo, jak samozaparcie i dyscyplina będą Twoim napędem, to wiem, że osiągniesz swój cel. Mam nadzieję, że treści, które publikuję będą pomagać i motywować Cię w Twojej wędrówce.


W czym pomaga Twoje wsparcie?


Przede wszystkim daje mi czas. Żyjemy w świecie praktycznie nieograniczonych treści, zapominając często, że ich konsumpcja zajmuje zaledwie ułamek czasu w porównaniu do ich stworzenia. Oto prosty przykład — obejrzenie 20-miutowego filmiku na YouTube zajmuje większości osób paradoksalnie mniej niż 20 minut, uwzględniając przyspieszenie prędkości odtwarzania.


Jego stworzenie zajmuje mi natomiast około 10 godzin. Proces ten obejmuje zebranie wszystkich badań naukowych i wyodrębnienie odpowiednich fragmentów, które przytaczam, by zachować wysoką jakość merytoryczną materiałów.

Dalej następuje nagranie materiału, jego edycja, renderowanie oraz wrzucenie filmiku na YT wraz z przygotowaniem opisu. Ba, do tego dochodzą czynności takie, jak choćby odpisywanie na komentarze lub mejle.


Przy dłuższych filmikach proces ten wydłuża się nawet do parunastu godzin. Proces produkcji artykułów jest również znaczący. Twoje wsparcie nie skróci go w żaden sposób. Odciąży mnie natomiast finansowo, pozwalając skupić się na produkcji treści, zamiast na innych działalnościach biznesowych. Tylko tyle i aż tyle.

CO ZYSKUJESZ JAKO PATRON THE UNIVERSE OF MEMORY?


Dostęp do specjalnej strefy dla Patronów The University of Memory. W niej znajdziesz:

Badanie tygodnia

Na forum minimum raz w tygodniu publikowane będzie najciekawsze badanie, które przeczytałem z dziedziny medycyny lub żywienia. 

Forum

Dostęp do forum na stronie dla Patronów The University of Memory, gdzie możesz prowadzić dyskusje ze mną lub innymi Patronami.

Kontakt ze mną

 Jako Patron zyskujesz do mnie bezpośredni kontakt w ramach forum.

Gotowe fiszki do artykułów

Fiszki zawierające informacje z moich polskojęzycznych artykułów z universeofmemory.pl. Tyczy się to również wszystkich archiwalnych artykułów. Wszystkie w jednym, łatwym do odszukania, miejscu.

Gotowe fiszki do filmików z YouTube

Obejmują one zarówno bieżące odcinki, jak i odcinki archiwalne. Niezależnie od tego, czy jesteś dietetykiem, lekarzem, czy też entuzjastą samorozwoju, którego pociąga medycyna i żywienie, lub nauka o pamięci, jest to szybkie i wygodne źródło dostępu do odpowiednich informacji.


A W PRZYSZŁOŚCI ... ?

Webinary / sesje AMA (ask me anything)

W zależności od zainteresowania ofertą możliwe będzie periodyczne organizowanie spotkań online w powyższym formacie.

Mini-kursy

W zależności od zainteresowania ofertą, na przyszłość planowane jest tworzenie dla Patronów minikursów z dziedziny żywienia.

WYBIERZ ZAKRES WSPARCIA


Wszystkie zakresy wsparcia oferują taki sam pakiet bonusów. Ty wybierasz skalę pomocy.

40 zł miesięcznie

70 zł miesięcznie

Wszystkie ceny zawierają 23% VAT


Uwaga dotycząca bezpieczeństwa: po kliknięciu przycisku „Zostań Patronem” zostaniesz przeniesiony na bezpieczną stronę internetową obsługiwaną przez firmę PayPal, na której możesz dokończyć transakcję.

FAQ (Najczęściej zadawane pytania)


Jaki jest zakres Twojej "dostępności" w ramach patronatu?

Zanim zdecydujesz się zostać patronem i członkiem The University of Memory, chciałbym wyjaśnić jakiekolwiek potencjalne nieporozumienia, które mogą wyniknąć przed zakupieniem tej usługi. Jeśli chcesz uzyskać szerszy kontakt ze mną, to jest to jak najbardziej właściwa usługa, tak samo, jak wykupienie dostępu do oferowanych przeze mnie kursów. Możesz zadawać pytania na interesujące Cię tematy na forum lub w komentarzach na YouTube, lub moich stronach. Ze swojej strony postaram się, aby w miarę możliwości udzielić Ci jak najszerszej odpowiedzi.


Jednocześnie, muszę podkreślić, że w zależności od ilości pytań i mojej dostępności czasowej, tempo udzielenia odpowiedzi może się różnić. Sam fakt wykupienia usługi nie jest natomiast zamiennikiem indywidualnych konsultacji, czy też oferowanych przeze mnie kursów, gdzie dane tematy omawiane są bardzo szczegółowo. Jeśli planujesz zasypywać mnie dziesiątkami pytań lub prosić o szczegółowe analizy badań, czy też innych zagadnień, to obawiam się, że nie jest to usługa dla Ciebie. Mogę dyskutować i udzielać odpowiedzi, ale nie jestem zobowiązany do odpowiadania na każde pytanie.


Usługa ta jest z jednej strony wsparciem dla prowadzonej przeze mnie działalności edukacyjnej, a z drugiej ma gwarantować Ci łatwiejszy dostęp do publikowanych przeze mnie informacji, choćby poprzez dostarczanie Ci gotowych fiszek.

 

Na jak długo zyskuje dostęp do sekcji dla Patronów?

Po dokonaniu płatności uzyskujesz dostęp dla strony dla patronów The University Of Memory na jeden miesiąc. Jest on zachowany tak długo, jak aktywne są automatyczne płatności.


W przypadku ich anulowania dostęp będzie aktywny do końca bieżącego miesiąca, który liczony jest jako okres 30 dni od daty dokonania płatności.

 

Czy mam kontrolę nad swoimi płatnościami?

Wsparcie odnawia się automatycznie co miesiąc. Możesz jednak bez problemu, samodzielnie, anulować je po zalogowaniu się do swojego konta PayPal. Nikt inny poza Tobą nie ma kontroli nad tymi płatnościami.

 

Jak uzyskam dostęp do strony dla Patronów The University of Memory?

Po zapłaceniu danej kwoty zostaniesz przeniesiony na stronę rejestracyjną, gdzie możesz utworzyć swoje konto patrona.


Następnie na głównej stronie kliknij link "Strefa ucznia", znajdujący się w głównym menu strony i wybierz logo z napisem "The University od Memory".


W razie jakichkolwiek kłopotów wyślij mi proszę mejla i rozwiążemy zaistniały problem :)

 

Czy mogę dokonać płatności przelewem bezpośrednim?

Płatność możliwa jest bezpośrednim przelewem na konto. Dane znajdują się w zakładce "Kontakt".


Po dokonaniu płatności proszę o mejla z potwierdzeniem, abym mógł manualnie wysłać dane dostępu do usługi.

 

Czy jest możliwość otrzymania faktury?

Tak. Po dokonaniu płatności, niezależnie od jej formy, proszę o wysłanie mejla wraz z danymi, na które faktura ma być wystawiona.


Sama usługa klasyfikowana jest jako edukacyjna usługa internetowa i jako taka objęta jest 23% stawką VAT.

 

Moja płatność odnowiła się, mimo że tego nie planowałem. Co teraz?

Wyślij mi mejla poprzez zakładkę "Kontakt". Zrobimy zwrot i problem się rozwiąże :) 

 

Chciałbym zostać Patronem, ale nie chcę korzystać z PayPal. Czy mogę zapłacić w inny sposób?

Jak najbardziej. Skontaktuj się ze mną poprzez zakładkę "kontakt" i stworzę dla Ciebie płatność w systemie Stripe. Możliwy jest również przelew bezpośredni — dane znajdziesz w zakładce "kontakt". W tytule przelewu napisz proszę "Usługa The University of Memory" i podeślij mi mejla z potwierdzeniem przelewu, abym mógł stworzyć i podesłać Ci dane dostępu do sekcji dla patronów.


© The Universe of Memory Bartosz Czekała

>