Mezoterapia

By Bartek Czekała

Nie możesz wyświetlić tej lekcji, ponieważ nie jesteś zalogowany.
 • Paweł Jackowski pisze:

  Czy masz może doświadczenie albo po prostu zdanie o zabiegu mezoterapii dr cyj?

  • Nie. Jest to, patrzac po opisie, zabiegi mezoterapii jakich dziesiatki na rynku. Ogolni i bzdety pokroju „magiczne peptydy”. Nie wiadomo jakie, nie wiadomo jakiej wielkosci i czy nawet sie wchlona., itd. Placisz za obietnice duze pieniadze. Moja opinia jest niezmienna – najczesciej szkoda pieniadzy i zacznij od podstawowej, calosciowej (i taniej!) terapii jaka opisuje w kursie.

 • Diana Ufniarz pisze:

  Dzień dobry, w pierwszej kolejności chcę podziękować za ten kurs, bardzo dużo merytorycznej wiedzy i (choć jak wspomniałeś na początku, ilości nadziei na jedną osobę nie są nieskończone) pobudzający jeszcze pozostałe we mnie szczątkowe pokłady motywacji. Drugą kwestią jest moje pytanie odnośnie innego zabiegu, wydającego się podobnym do osocza bogatopłytkowego – co Pan sądzi o Regenera Activa? Jest to również mezoterapia z tym że komórkami macierzystymi? Jest to ogólnie bardzo drogi zabieg, ale konsultując się z lekarzem medycyny estetycznej robi się go raz na rok, później ewentualnej dawkę przypominającą po roku. Czy widzi Pan w tym potencjał jako wspomaganie leczenia czy jednak osocze bogatoplytkowe jest lepsze? Teoretycznie jestem już umówiona na zabieg, ale chciałabym zasięgnąć wiedzy czy coś takiego ma w ogóle sens.
  Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedź!

  • Moja opinia jest taka sama. Koszty takiego zabiegu są szalone moim zdaniem. Gdybym był na twoim miejscu, to zrobiłbym jedną z dwóch następujących rzeczy. Krok pierwszy to odwołać zabieg. Krok drugi to zastosować terapie podane w kursie i dać sobie rok. Po roku gwarantuję, że efekty będą minimum dobre. Jeśli będzie jeszcze jakiś obszar, który będzie niewypełniony, to wtedy polecam wziąć te 4-5 tysięcy i przeznaczyć je na mały przeszczep włosów w ten rejon. Przepraszam za szczerość, ale ciężko mi wyobrazić sobie gorsze wydanie pieniędzy niż takie zabiegi.

   • Diana Ufniarz pisze:

    Za szczerość proszę nie przepraszać, jest naprawdę drogocenna w dzisiejszych czasach! I przyznaję, że ten zabieg miał być już moją ostatnią próbą czegokolwiek ze względu na kończące się pokłady nadziei. Ale powiedzmy, że moją przedostatnią próbą był właśnie Pański kurs, dlatego zaufam jeszcze Pańskiej wiedzy. Dziękuję raz jeszcze za odpowiedź

 • >