The Wizard Of Words 2– Systemy pamięciowe nauki języków obcych

Pierwsza część szkolenia The Wizard Of Words odsłoniła przed Tobą wiele nieznanych obliczy nauki języków i jednocześnie pokazała, jak znacząco zrozumienie pamięci może zmienić Twoje tempo nauki. Część druga zabierze Cię w dalszą część wędrówki poprzez krainę skutecznych metod nauki. 

Dla kogo przeznaczone jest szkolenie?

Szkolenie dedykowane jest osobom, które chciałyby dowiedzieć się, jak samodzielnie zaktywizować język obcy w domu bez pomocy nauczycieli i prywatnych lekcji oraz jak zwiększyć swój zasób słownictwa.

Czego nauczysz się na szkoleniu?

Na 4-godzinnym szkoleniu dowiesz się następujących rzeczy:

NAUKA I AKTYWIZACJA SŁOWNICTWA

 • dowiesz się, jak korzystać z prostych reguł słowotwórstwa, aby błyskawicznie zwiększyć Twój zasób słownictwa
 • zrozumiesz, jak tworzyć świadomość językową, aby skuecznie i bezstresowo uczyć się większej ilości słów
 • osiągniesz głębsze zrozumienie tego, co sprawia, że potrafimy lub nie potrafimy przypomnieć sobie danego słowa.
 • dowiesz się, jak zwiększyć "zapamiętywalność" słownictwa poprzez manipulację kontekstem (m.in. emocjami, multimediami oraz dźwiękiem)  oraz poprzez zwiększenie realizmu kontekstu.
 • dowiesz się, jak znaleźć partnerów językowych, aby zminimalizować koszty nauki
 • poznasz Metodę Sztucznych Wspomnień, która umożłiwi Ci dużo szybsze zapamiętywanie i wydobywanie słownictwa na dowolnym poziomie zaawansowania
 • jak aktywizować język obcy przy pomocy botów
 • poznasz metodę IAM , który umożliwi Ci pełną aktywizację słownictwa i drastycznie zwiększy płynność Twoich wypowiedzi i to bez wychodzenia z domu i rozmów z innymi ! Właśnie dzięki temu systemowi wielu moich uczniów było w stanie osiągnąć płynność językową mając zaledwie 1 h zajęć tygodniowo!
 • zrozumiesz, na jakich poziomach zaawansowa, rozmawanie jest skuteczną nauką języka, a kiedy jest to strata czasu
 • poznasz metodę Digletta, który pozwoli Ci aktywizować język obcy nawet w otoczeniu osób, które nie posługują się Twoim językiem docelowym
 • zapoznasz się z pełnym spektrum aktywizacji języków obcych i dlaczego rozmowy z nauczycielami są zaledwie jego niewielką częścią
 • jak używać muzyki, aby zwiększyć szansę zapamiętywania słownictwa
 • jak wykorzystać Technikę Słów Zastępczych, aby przestać powtarzać w kółko te same słowa i frazy
 • sesja Q & A. 

Szkolenie objęte jest CHODZĄCĄ GWARANCJĄ

Bez cienia wątpliwości jednym z największych przejawów zaufania jest wręczenie pieniędzy, na które tak ciężko pracowałeś obcej osobie. 

 • Czy rzeczywiście nauczę się tego, co obiecują?  
 • Czy ta inwestycja się zwróci?

To zaledwie parę z pytań, które zadaje sobie każdy z nas przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji. Rozumiem to doskonale. Nikt nie chce czuć się jak skończony jeleń - wydać pieniądze i nie uzyskać praktycznie nic w zamian.

Sam rynek szkoleń nie pomaga w tych rozterkach i nie pomaga łagodzić uczucia strachu. Liczba firm, które udzielają jakiejkolwiek gwarancji na swoje szkolenia oscyluje w okolicy 0%.

Jednocześnie jestem absolutnie pewien, że materiały oraz metody, które opracowałem na przestrzeni ponad 10 lat zrewolucjonizują Twoją naukę.

Z tego powodu szkolenie to objęte jest bardzo prostą GWARANCJĄ, którą nazywam CHODZĄCĄ GWARANCJĄ.

Zasada działania jest bardzo prosta.

Zarejestruj się na wybrane przez Ciebie szkolenie oraz przyjdź z uśmiechem gotowy chłonąć wiedzę. Jeśli w trakcie szkolenia zauważysz, że uśmiech zaczyna powoli mętnieć i ustępuje miejsca rozczarowaniu to po prostu weź swoje rzeczy i wyjdź najpóźniej do połowy szkolenia. Żadnych pytań, żadnych pretensji. Po przyjściu do domu wyślij mi mejla z prośbą o zwrot pieniędzy i tyle. Zostanie Ci zwrócona cała kwota szkolenia - koszty kateringu, co zazwyczaj waha się w okolicach 20 zł.

Innymi słowy:

 1. przyjdź na szkolenie
 2. jeśli poczujesz się rozczarowany wyjdź najpóźniej do połowy szkolenia
 3. wyślij mejla z prośbą o zwrot pieniędzy
 4. pieniądze zostaną zwrócone minus koszty kateringu

Tylko tyle i aż tyle.

FAQ, czyli najczęściej zadawane pytania

Czy jest sens zapisywania się na to szkolenie, jeśli nie uczestniczyłem w jego pierwszej części?

Jakich efektów możesz się spodziewać?

Po szkoleniu będziesz w stanie zupełnie samodzielnie zaktywizować dowolnie wybrany przez Ciebie język obcy w domowym zaciszu. Nie ważne, czy będzie to łacina, czy też Esperanto. Już nigdy więcej nie będzie potrzebował wyrzucać tysięcy złoty na prywatne konwersacje!

Do zobaczenia na szkoleniu!

Bartosz Czekała>