Quiz – Czy skutecznie uczysz się słownictwa w językach obcych?

Miło Cię poznać. Nazywam się Bartosz Czekała i jestem specjalistą ds. pamięci (za używanie słowa coach biję bez ostrzeżenia) oraz poliglotą władającym 8 językami (więcej o mnie tutaj).

Wielu z nas nie zastanawia się na co dzień nad skutecznością systemów nauki języków, które stosujemy. Powodów tego stanu rzeczy jest wiele, ale prawdopodobnie głównym z nich jest brak wiedzy. Skutecznie zapamiętywanie nie jest wykładane, ani w szkołach językowych, ani na uczelniach.

Celem tego quizu jest pomóc Ci odkryć różnego rodzaju braki w swojej wiedzy. Jak zapewne zauważysz są to rzeczy, nad którymi prawdopodobnie nigdy się nie zastanawiałeś. Po udzieleniu odpowiedzi uzyskasz informację zwrotną dotyczącą elementów nauki, które możesz potencjalnie poprawić.


Oczywiście, jeśli nie masz czasu samemu grzebać po internecie i marnować czasu na opracowanie optymalnego systemu nauki, zapraszam Cię na szkolenie The Wizard Of Words - Systemy Pamięciowe Nauki Języków Obcych, gdzie uzyskasz wszystkie niezbędne informacje o tym, jak uczyć się szybko i skutecznie.

Niezależnie od Twojej decyzji, mam nadzieję, że quiz ten zapoczątkuję zmianę w Twoim myśleniu o nauce!

Ilość pytań: 15

Prognozowany czas: 10 min

Bartosz Czekała


Krok 1 z 7

POZNAJMY SIE 🙂

Twój adres e-mail jest bezpieczny! Będzie używany tylko i wyłącznie, aby powiadamiać Cię o najblizszych szkoleniach oraz artykułach. Jeśli nie wyrażasz na to zgody jest to odpowiedni moment, aby opuścić tę stronę! 🙂
Pole nie jest obowiązkowe, ale pozwoli mi lepiej zrozumieć Twoją unikalną sytuację!
Pole nie jest obowiązkowe, ale pozwoli mi lepiej zrozumieć Twoją unikalną sytuację!
>