Szkolenia i seminaria językowe

Organizuję szereg, cieszących się wielką popularnością seminariów oraz kursów językowych. Każde poświęcone jest specyficznym problemom, z którymi najczęściej borykają się osoby uczące się języków.

Kurs dedykowany jest każdej osobie uczącej się języków obcych, niezależnie od jej obecnego poziomu, która chciałaby nauczyć się, jak błyskawicznie przyswajać słownictwo w oparciu o systemy pamięciowe. 

Szkolenie polecane osobom, które ukończyły pierwszą część treningu The Wizard Of Words. Poświęcone jest one zaawansowanym technikom przyswajania słownictwa.

Szkolenie przeznaczone jest dla osób uczących się języków obcych, które chciałyby uzyskać efekt całkowitego otoczenia się językiem bez wyjazdu za granicę oraz zautomatyzować swoją naukę.

Szkolenie przeznaczone jest dla każdej osoby uczącej się języków obcych, która w sposób bezbolesny przyswoić gramatykę na każdym poziomie zaawansowania bez spędzania na tym dużej ilości czasu.

Jeśli jesteś zainteresowany organizacją szkolenia w Twojej firmie lub miejscowości, proszę o mejla na adres bartosz@universeofmemory.com

Na życzenie, wszystkie szkolenia mogą być organizowane w wybranych językach obcych.

>