Czym jest „chodząca gwarancja”?

Bez cienia wątpliwości jednym z największych przejawów zaufania jest wręczenie pieniędzy, na które tak ciężko pracowałeś obcej osobie. 

  • Czy rzeczywiście nauczę się tego, co obiecują?  
  • Czy ta inwestycja się zwróci?

To zaledwie parę z pytań, które zadaje sobie każdy z nas przed dokonaniem jakiejkolwiek inwestycji. Rozumiem to doskonale. Nikt nie chce czuć się jak skończony jeleń - wydać pieniądze i nie uzyskać praktycznie nic w zamian.

Sam rynek szkoleń nie pomaga w tych rozterkach i nie pomaga łagodzić uczucia strachu. Liczba firm, które udzielają jakiejkolwiek gwarancji na swoje szkolenia oscyluje w okolicy 0%.

Jednocześnie jestem absolutnie pewien, że materiały oraz metody, które opracowałem na przestrzeni ponad 12 lat zrewolucjonizują Twoją naukę.

Z tego powodu wszystkie szkolenia The Universe Of Memory, w przeciwieństwie do tych oferowanych przez naszą konkurencję, objęte są bardzo prostą GWARANCJĄ, którą nazywam CHODZĄCĄ GWARANCJĄ.

Zasada działania jest bardzo prosta.

Zarejestruj się na wybrane przez Ciebie szkolenie oraz przyjdź z uśmiechem gotowy chłonąć wiedzę. Jeśli w trakcie szkolenia zauważysz, że uśmiech zaczyna powoli mętnieć i ustępuje miejsca rozczarowaniu to po prostu weź swoje rzeczy i wyjdź najpóźniej do połowy szkolenia. Żadnych pytań, żadnych pretensji. Po przyjściu do domu wyślij mi mejla z prośbą o zwrot pieniędzy i tyle. Zostanie Ci zwrócona cała kwota szkolenia - koszty kateringu, co zazwyczaj waha się w okolicach 20 zł.

Innymi słowy:

  1. przyjdź na szkolenie
  2. jeśli poczujesz się rozczarowany wyjdź najpóźniej do połowy szkolenia
  3. wyślij mejla z prośbą o zwrot pieniędzy
  4. pieniądze zostaną zwrócone minus koszty kateringu


Tylko tyle i aż tyle.

Zrewolucjonizuj sposób w jaki się uczysz bez ryzyka i zbędnych nerwów. 

Do zobaczenia na szkoleniu!

Bartosz Czekała

>