Opinie

Ludzie mówią i dobrze mowią

Oto niektóre z opinii uczestników moich kursów oraz szkoleń:

Bartek jest osobą bardzo pomysłową, każda jego lekcja jest bardzo dobrze przemyślana i świetnie zorganizowana czasowo. Znajduje to swoje odbicie w tempie nauki - nigdy w życiu nie myślałem, że można uczyć się tak szybko!

lek. med. Mateusz Chwołka

Osiągnięcia:  Poziom języka: niemiecki od zera do B2 w 5 miesięcy, poziom potwierdzony certyfikatem Goethe-Zertifikat B2 (krótki wywiad z Mateuszem i jego historię można znaleźć tutaj (artykuł po angielsku)).

Cała opinia

Bartek sam opracowuje metody szybkiego uczenia sie i zapamietywania i dzieli sie nimi z podopiecznymi. Nawet dla najtrudniejszego zwrotu potrafi znalezc skojarzenie, dzieki ktoremu na pewno uda sie go zatrzymac na dlugo w pamieci. W ten sposob proces zapamietywania znacznie przyspiesza (...)

Justyna Jóźwiak

Osiągnięcia:  opanowanie szwedzkiego od poziomu A2 do poziomu B2.

Cała opinia

Bartka poleciły mi moje koleżanki z grupy studenckiej, również uczyły się szwedzkiego. Usłyszałam od nich że szybko nauczę się mówić. Jednak nie spodziewałam się że aż tak szybkiego tempa nauki. Na pierwsze zajęcia przyszłam z założeniem że szwedzkiego chcę się nauczyć w kilka lat ale jak się okazało można osiągnąć płynność po 8-9 miesiącach nauki od zera.

lek. med. Joanna Połubok

Osiągnięcia:  Poziom języka: szwedzki od zera do B2 w 8-9 miesięcy, po 16 miesiącach nauki B2/C1.

Cała opinia

Bartek ma swój autorski system nauczania. Wprowadza nowatorskie rozwiązania, które pozwalają usystematyzować wiedzę i w aktywny sposób przyswajać nowe słownictwo jak również używać je w codziennych rozmowach z obcokrajowcami.​

Marcelina Morelowska

Osiągnięcia:  przejście z poziomu A2 na B2/C1 w 12 miesięcy (j.angielski)

Cała opinia

Bartku, całkowicie zmieniłeś mnie jako człowieka, zmieniłeś moje podejście do nauki i "stety" zaraziłeś mnie pasją do języków!

Jan Kowal

Osiągnięcia:  opanowanie j.angielskiego i niemieckiego na poziomie C1 oraz rozpoczęcie nauki j.francuskiego.

Cała opinia

Postęp był natychmiastowy i dzięki pracy z Bartkiem świetnie poradziłam sobie zarówno na SAS 0 (Svenska som andraspråk), jak również na SAS 1. Dzięki niemu dowiedziałam się , co znaczy "skuteczna nauka’’.

Dorota Wiśniewska

Osiągnięcia:  Język szwedzki: poziom początkowy A2, po 12 miesiącach nauki B2/C1

Cała opinia

W samych zajęciach zaskakująca była dla mnie forma, lekcje są urozmaicane, co jakiś czas wprowadzane są nowe techniki, które ułatwiają mi dalszą naukę. Dostaję też szereg narzędzi, które sprawiają, że nie sposób się nie uczyć, bo za ich sprawą dzieję się to samoistnie, jakby naturalnie.

Natalia M.

Osiągnięcia:  wyjście po wielu latach z poziomu B2 (j.angielski)

Cała opinia

All in all, Bartek has had a tremendous impact on my approach as a language learner, and I'd recommend him wholeheartedly to anyone who is serious about taking their languages to the next level


Ricardo Ribeiro

Rodzaj zajęć:  10 h konsultacji dotyczących systemów pamięciowych

Cała opinia

Bardzo podobało mi się to że dużo mówię, że mogę dużo mówić. Dodatkowo otrzymywałam OGROMNĄ ilość wskazówek dotyczących efektywnej i szybkiej nauki języka. Jest to dosyć niepopularne zjawisko wśród lektorów językowych.

Dominika Stawiecka

Osiągnięcia:  opanowanie j. szwedzkiego na poziomie B2 (od zera) i dostanie związanej  z nim pracy.

Cała opinia

Jeśli ktoś chce przyswoić nowy język w pół roku (i ma silną motywację) to na pewno jest w stanie tego dokonać - dla Bartka nie ma rzeczy niemożliwych. Dostępnych materiałów i sposobów aktywnej nauki jest tak wiele, że każdy znajdzie te odpowiednie dla siebie, a gdy połączyć je wszystkie razem - sukces gwarantowany.

Magda Dz.

Osiągnięcia:  opanowanie j. szwedzkiego na poziomie B1/B2 i dostanie związanej  z nim pracy.

Cała opinia

Nigdy do tej pory ( a uczęszczałem wielokrotnie na różnego typu korepetycje) nie spotkałem się z tak kompleksowym podejściem do tematu, oprócz ogromnej wiedzy merytorycznej otrzymuję wiele technik zapamiętywania co nieprawdopodobnie zwiększyło szybkość nauki i biegłe posługiwanie się językiem.

mgr. inż. Tomasz Bigus

Osiągnięcia:  opanowanie j. angielskiego na poziomie B1/B2.

Cała opinia

Mój poziom języka w tym momencie pozwala mi na swobodną komunikację w języku niemieckim, którą osiągnęłam dzięki kilku miesiącom wspólnej pracy.

Małgorzata Kalinowska

Osiągnięcia:  opanowanie j. niemieckiego na poziomie B2 i dostanie związanej  z nim pracy w Niemczech.

Cała opinia

Bartek tłumaczy bardzo zrozumiale, reguły i słowa szybko zapadają w pamięć. Przez swoje zaangażowanie i entuzjazm od samego początku zachęca i motywuje do nauki 🙂

Ida Krech

Osiągnięcia:  opanowanie j. szwedzkiego od zera do poziomu C1 w 18 miesięcy.

Cała opinia